PPHU Pęcherzewski

Firma PPHU Pęcherzewski została założona w styczniu 2004 r. Właścicielem firmy jest Waldemar Pęcherzewski. Od początku istnienia nastawieni jesteśmy na współprace z firmami zachodnimi. W Połowie 2004 r. podpisaliśmy pierwszy kontrakt z holenderskim kooperantem i praktycznie od tamtej pory działamy na rynkach Europy.

W 2010 roku firma PPHU Pęcherzewski podjęła współpracę w zakresie montażu linii transportu bagażu ze znaną i cenioną niemiecką firmą Yzer. W ramach współpracy nasza firma miała możliwość zrealizowania szeregu projektów montażowych między innymi dla takich firm jak: PDP (Polska, Niemcy), DHL (Belgia), Nice (Belgia), H&M (Polska) oraz na lotniskach w Amsterdamie - Schiphol (Holandia), Bodrum (Turcja), Oslo (Norwegia).

Wykonujemy systemy dociemnień i dociepleń szklarni. Instalacje wielopoziomowe zewnętrzne i wewnętrzne, pionowe oraz grodziowe. Montaże wykonywaliśmy w wielu krajach Europy Zachodniej oraz u naszych skandynawskich sąsiadów. Filia firmy mieści się w Holandii gdzie cały czas nabieramy praktyki pod okiem najlepszych specjalistów. Oferowane przez nas produkty są najwyższej klasy oraz jakości, renomowanych firm holenderskich.

Drugą rzeczą, którą się zajmujemy to - kwiaciarnie. Mamy dostęp do najwyższej klasy roślin i dlatego staramy się to wykorzystać w Polsce. Importujemy z Holandii kwiaty cięte, doniczkowe, wszelkiego rodzaju dodatki do kwiatów. Zobacz więcej na stronie Kwiaciarni Wrzos

Do sukcesów firmy niewątpliwie można zaliczyć dynamiczny rozwój w tak krótkim czasie, wykwalifikowany personel, a także zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni przez naszych partnerów w biznesie.

Waldemar Pęcherzewski